Camper (22)

Pobierz kupon rabatowy

Firma Camper powstała w roku 1975 na Majorce. Pomimo tego, że firma powstała jako przedsiębiorstwo rodzinne, to obecnie może się pochwalić bardzo nowoczesną obuwniczą marką. Nie boją się czerpać z bogatej oraz pokoleniowej tradycji. Cały czas tworzą niepowtarzalne oraz nowe wzory obuwia. Jedno jest pewne – nie osiedli na laurach.

Wartości firmy

Co jest wyjątkowego w tych butach? Widząc kolejną markę obuwniczą nie zawsze potencjalni klienci są przekonani. Camper to przede wszystkim niepowtarzalna technologia. Szukali ponad cztery dekady odpowiedniej technologii. Zależało im na technologii, która pozwoliłaby na wprowadzenie pomysłów do życia. Jak najbardziej są zdania, że najważniejsze jest dostosowanie się do dostawców oraz do marek.

Za najważniejsze wartości uważamy:

- wygodę,

- innowacyjność,

- jakość.

W swoich projektach nie obawiają się ryzyka. Podejmują współpracę z liderami międzynarodowymi branży i tworzą gotowe produkty dzięki technologii oraz innowacyjności. Tworzenie szkiców, które przeistaczają się z czasem w kolejny model butów jest pewnego rodzaju motorem napędowym. Chcą cały czas więcej i więcej. Nie boją się przekraczać żadnych granic. Jest to nasza pasja i jest to zauważalne na każdym kroku.

Ani razu nie żałowali żadnej pary obuwia, która dzięki nim powstała. Nauczyli się się bardzo wiele i na chwilę obecną mogą powiedzieć sobie jasno, że są dumni z tego co reprezentują. W swojej pracy kierują się zawsze jedną zasadą – produkt zawsze jest taki dobry, jak to, z czego został wykonany. Zdają sobie sprawę, że materiał odgrywa najważniejszą rolę.

Klienci nie mają żadnego problemu z doborem butów. Jednak gdyby stało się tak, że zamówione buty są źle dobrane (są zbyt małe bądź zbyt duże) czy też po prostu nam się nie podobają, to można dokonać zwrotu. Na każdy model butów klient otrzymuje gwarancję. Najczęściej jest to okres gwarancyjny dwuletni.

Zachęcamy do znalezienia dla siebie idealnych butów. Podczas jednych zakupów możesz zrobić zakup dla całej rodziny.

Kupony promocyjne

W ofercie firmy Camper każdy klient znajdzie coś dla siebie. Tworzą buty damskie, męskie oraz buty przeznaczone dla najmłodszych, a więc dla dzieci. Na stronie oferta jest podzielona na powyższe kategorie. Zachęcamy także do zapoznania się z zakładką „Wyprzedaże”. W zakładce tej znajdziecie atrakcyjne promocje, które są niezwykle korzystne. Można zakupić swoje wymarzone obuwie nawet z trzydziesto procentowym rabatem. Dzięki kuponom promocyjnym naprawdę można zaoszczędzić. Poniżej specjalnie dla Państwa wyselekcjonowane kupony, z których aż żal nie skorzystać.

Dzięki nim w sklepie Camper możemy kupić obuwie jednocześnie o wysokiej jakości oraz niskiej cenie. Nasze kupony promocyjne dają Państwu taką możliwość. Nie zastanawiajcie się dłużej – tylko wybierzcie dla siebie dobrą parę butów.

Tagi : kod promocyjny Camper kod rabatowe Camper kody promocyjne Camper kody rabatowe Camper kupon promocyjny Camper kupon rabatowe Camper kupony promocyjne Camper kupony rabatowe Camper

Odwiedź sklep
© KodyPromocje.pl Aktualne Kody Rabatowe Powered by eHero.pl
    Pozycjonowanie stron w Google wildmoose.pl