Cholewiński (14)

Pobierz kupon rabatowy

Marka Cholewińska jest marką polską oraz rodzinną marką. Marka Cholewiński została stworzona 35 lat temu przez rodzinę Cholewińskich. Założycielem manufaktury Cholewińskich jest Jan Cholewiński. Jan Cholewiński zawsze mawiał, że od początku istnienia firmy zależało mu na zapoczątkowaniu nowoczesnej filozofii marki polskiej, która byłaby oparta na tradycji. Musimy przyznać, że Janowi Cholewińskiemu jak najbardziej się to udało.

Nieco więcej o marce

Obecnie marka Cholewiński kojarzy się wszystkim ze skórą naturalną o możliwie najwyższej jakości. Co ich wyróżnia? Czym mogą się poszczycić? Na pewno znakiem rozpoznawczym jest produkcja ręczna. Co ciekawe pomimo rozwoju technologii wciąż marka Cholewiński kultywuje produkcję ręczną.

Oferta tejże marki jest bardzo rozbudowana. Warto przejrzeć zakładkę z produktami przeznaczonymi dla kobiet oraz dla mężczyzn. Dodatkowo znajdziemy zakładkę z bagażami oraz akcesoriami.

Na stronie nie brakuje zakładki – wyprzedaż. W zakładce tej znajdziecie rabaty nawet o wartości pięćdziesięcioprocentowe. Jest to ogromna szansa, aby kupić bardzo dobrej jakości produkt w relatywnie niskiej cenie.

Kody promocyjne i inne okazje

Warto skorzystać z kodów promocyjnych, dzięki którym zrobimy tanie zakupy, które nie obciążą naszego domowego budżetu.

Zachęcamy również do skorzystania z programów partnerskich. Jest to kolejna szansa na to, aby cieszy się zakupami w możliwie najlepszych cenach. Można skorzystać z programu partnerskiego Citi Handlowy 10% czy też Plus Bank 10%.

Każdy stały klient otrzymuje również kartę klubową Cholewiński. Dzięki niej również może liczyć na nieco niższe ceny. W sklepie internetowym Cholewiński znajdziecie wiele ciekawych produktów dla siebie, jak i także wiele produktów, które są odpowiednie na prezent. Jeśli nie jesteśmy przekonani do podjęcia słusznej decyzji, to zawsze możesz skorzystać z karty upominkowej.

Marka Cholewiński to nie tylko sklep internetowy, ale także salony firmowe. Salony firmowe znajdziecie w najlepszych galeriach handlowych w Warszawie jak Złote Tarasy, Krakowskie Przedmieście czy też Wola Park. Na chwilę obecną znajdziecie nas jedynie w Warszawie. Główną siedzibę firmy znajdziecie w Cząstkowie Mazowieckim.

Dzięki sklepowi internetowemu zakupy w Salonie mogą zrobić osoby z całej Polski, jak i także z zagranicy. Jeśli tylko jakiś produkt nie spełni Państwa oczekiwań, to istnieje możliwość zwrotu produktu. Na wszystkie produkty otrzymujecie Państwo również gwarancję producenta.

Kupując produkty marki Cholewiński otrzymujecie Państwo gwarancję satysfakcji.

Zachęcamy do zakupów. Na pewno okażą się bardzo udane.

Tagi : kod rabatowy Cholewiński kody promocyjne Cholewiński kody rabatowe Cholewiński kupon promocyjny Cholewiński kupon rabatowe Cholewiński kupony promocyjne Cholewiński kupony rabatowe Cholewiński

Odwiedź sklep
© KodyPromocje.pl Aktualne Kody Rabatowe Powered by eHero.pl
    Pozycjonowanie stron w Google wildmoose.pl