Diabetyk24.pl (1)

Pobierz kupon rabatowy

Profesjonaliści z dziedziny diabetologii

Diabetyk 24 zajmuje się sprzedażą profesjonalnych oraz światowych wytwórców urządzeń i medycznych artykułów należących do dziedziny diabetologii. Poza urządzeniami są to także fachowe książki oraz czasopisma.

Sklep internetowy działa już dziesięć lat. Powstał w roku 2010. Co ciekawe w Polsce jest to pierwszy tego typu sklep. Na pewno jest liderem w diabetologii online. Największe znaczenie ma dla marki zaufanie, jak i także opinia klientów. Diabetyk 24 dokłada wszelakich starań, aby zamówienia były realizowane możliwie najszybciej oraz także jednocześnie profesjonalnie. Załoga dysponuje wiedzą ekspercką z dziedziny diabetologicznych medycznych artykułów.

Mogą się pochwalić wyróżnieniem, które zdobyli w roku 2016. Zostali wyróżnieni za jakość usług przez Opineo.pl na podstawie opinii naszych wiernych klientów. Pomimo wielu sukcesów nie osiedli na laurach. Dokonują wszelkich starań i cały czas pracują nad tym, aby dysponować możliwie pełną ofertą produktów skierowanych dla diabetyków. Jednocześnie za cel stawiają sobie to, aby oferowane ceny były możliwie najbardziej konkurencyjne. Cały czas sprowadzają nowe oraz niezmiernie wartościowe produkty z zagranicy. Słuchaj zawsze tego co mówią ich klienci. Szczególnie ważne jest to, aby wskazali czego im brakuje w asortymencie sklepu. Wszelkie braki na bieżąco starają się uzupełniać, aby móc zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

Kto należy do zespołu sklepu? Zespół cały czas rozwija się. Starają się, aby do ich zespołu dołączają ludzie, którzy są związani bezpośrednio z diabetologiczną branżą. Nie brakuje także osób, które prowadzą działalność analityczną oraz handlową od kilkunastu lat. Do członków zespołu możemy także zaliczyć osoby, które są same chore na cukrzycę oraz są edukatorami diabetologicznymi.

Poza internetowym sklepem prowadzą także punkty stacjonarne. Znajdziecie je w takich miejscach jak Szpital Pediatryczny w Warszawie, Wola – Warszawa, Instytut Diabetologii w Warszawie, Ursus w Warszawie, Kraków, Gdańsk, Poznań, Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, Centralny Szpital Kliniczny w Łodzi oraz Klinika Endokrynologii i Diabetologii Wieku Rozwojowego we Wrocławiu.

Promocje

Zachęcamy do zakupów oraz do uzyskania profesjonalnej porady zarówno w sklepie internetowym, jak i także w punktach stacjonarnych. Wybierz taką możliwość, która bardziej Ci odpowiada.

Poniżej znajdziecie wiele kodów promocyjnych, które obniżą wartość zamówienia. Poniżej znajdują się kody promocyjne. Zostały one specjalnie wybrane. Nie zastanawiaj się tylko z nich korzystaj i ciesz się zniżką.

 

Tagi : kod rabatowy Diabetyk24.pl kody promocyjne Diabetyk24.pl kody rabatowe Diabetyk24.pl kupon promocyjny Diabetyk24.pl kupon rabatowe Diabetyk24.pl kupony promocyjne Diabetyk24.pl kupony rabatowe Diabetyk24.pl

Odwiedź sklep
© KodyPromocje.pl Aktualne Kody Rabatowe Powered by eHero.pl
    Pozycjonowanie stron w Google wildmoose.pl