Gino Rossi (30)

Pobierz kupon rabatowy

Gino Rossi to marka obuwnicza, której wyróżnikiem jest wysoka jakość oferowanych produktów oraz profesjonalne, indywidualne podejście do każdego klienta. Jej nazwa pochodzi od nazwiska jednego z sześciu założycieli, Gino Rossi. Klienci wybierający produkty od Gino Rossi podkreślają, że są one modne, szykowne, funkcjonalne oraz bardzo eleganckie. Projektanci Gino Rossi doskonale orientują się w najnowszych modowych trendach, dzięki czemu tworzą ponadczasowe kompozycje, które zawsze są na czasie. Gino Rossi jest w chwili obecnej jedną z najchętniej wybieranych marek obuwniczych w Polsce. Firma powstała dzięki współpracy polskich oraz włoskich partnerów, którzy zdecydowali się na połączenie swojego doświadczenia tworząc skórzane obuwie damskie i męskie dla grona wymagających klientów. Od jakiegoś czasu Gino Rossi działa także za pośrednictwem internetu. Kupując produkty od Gino Rossi w internecie warto wykorzystywać kody promocyjne - dzięki nim na realizowanych zakupach można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych! 

Gino Rossi - obuwie premium w polskim wydaniu

Historia Gino Rossi zaczęła się w 1992 roku w Słupsku. Do dzisiaj to właśnie w tym mieście znajduje się główna siedziba tej spółki.W chwili obecnej w firmie zatrudnionych jest prawie 1000 osób. Spółka prowadzi na terenie kraju przeszło 70 salonów firmowych. Gino Rossi posiada też 26 sklepów poza granicami kraju, m.in. w Pradze, Kaliningradzie czy Berlinie. Gino Rossi rozumie ponadczasowe trendy oraz umiejętnie łączy je z nowoczesnością.

Od samego początku istnienia wyróżnikiem Gino Rossi jest wysoka jakość oraz oryginalne, rzucające się w oczy wzornictwo. Taka polityka firmy spowodowała, że Gino Rossi bardzo szybko stało się jedną z najchętniej wybieranych marek obuwniczych w Polsce. Początkowo Gino Rossi specjalizowało się w produkowaniu obuwia dla mężczyzn, jednak obecnie są w niej także produkty dedykowane paniom: nie tylko buty damskie, ale także damskie torebki, teczki i portfele.

Kupony promocyjne Gino Rossi

"Luksus musi kosztować" - tego typu stwierdzenia wygłasza sporo osób. Nie jest to prawdą - firmy takie jak Gino Rossi posiadają asortyment klasy premium, jednak starają się obniżać ceny jak tylko mogą. Gino Rossi prowadzi swój sklep internetowy, na którym można korzystać ze specjalnych kodów promocyjnych. Kupony promocyjne od Gino Rossi pozwalają na zaopatrzenie się w markowe, skórzane buty w niewiarygodnie niskiej cenie. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy dokładne zestawienie aktualnych kuponów promocyjnych do Gino Rossi.

Tagi : kod rabatowy Gino Rossi kody promocyjne Gino Rossi kody rabatowe Gino Rossi kupon promocyjny Gino Rossi kupon rabatowe Gino Rossi kupony promocyjne Gino Rossi kupony rabatowe Gino Rossi

Odwiedź sklep
© KodyPromocje.pl Aktualne Kody Rabatowe Powered by eHero.pl
    Cheap Hockey Jerseys